Під Запоріжжям у 37-річного чоловіка роман з дівчинкою: історія української «Лоліти» (відео)

Під Запоріжжям у 37-річного чоловіка роман з дівчинкою: історія української «Лоліти» (відео)

У Запорізькій області в стосунках перебувають 37-річний чоловік і 14-річна дівчинкаУ Селищі Кам’янське Запорізької області живе неоднозначна пара. Чоловікові 37 років, а його обраниці 14. Неповнолітня «Лоліта» жертвою себе не вважає. Влада вчиться у 9 класі і перебуває у відносинах з чоловіком, набагато старшим за її вік. Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

Дівчинка дуже щиро вірить, що ці відносини чисті і вони назавжди. Вона почала зустрічатися зі своїм обранцем з 13 років.


«Так, це мій вибір. Мені всі кажуть, якщо він мені подобається — то, будь ласка. Поки що всі підтримують в цьому. Я хотіла б вийти за нього заміж. Ми з ним будемо розписуватися», — розповіла Влада по телефону.

Після того, як про роман дівчини і чоловіка дізналися в соцмережах, неповнолітня Влада боїться виходити з дому. Вчителі в школі переживають, що її батьків позбавлять батьківських прав.


Вчителі називають роман Влади першою любов’ю і не хочуть, щоб стосунки її з чоловіком руйнували. У сільраді просять не драматизувати ситуацію. Згадують, що в їх школі було таке, коли і у 8-класниці були стосунки з чоловіком.

Сусіди говорять про дивний роман позитивно. За словами місцевих жителів, пара ні разу не лаялась і це добре.

В мережі розповіли історію «запорізької Лоліти»

Залиште свій коментар