Петро Порошенко закликає прийняти заявку України на членство в НАТО та ввести миротворців ООН на Донбас – The Washington Times

Петро Порошенко закликає прийняти заявку України на членство в НАТО та ввести миротворців ООН на Донбас – The Washington Times

Російський лідер Володимир Путін через військову ескалацію хоче нав’язати такі “мирні умови”, у рамках яких Україна здасть ще одну частину своєї території.Про це в інтерв’ю впливовому політичному оглядачу, колишньому заступнику міністра оборони в адміністрації Буша Джеду Баббіну заявив п’ятий президент України Петро Порошенко, пише columnist, посилаючись на видання The Washington Times.

“Цією ескалацією Путін прагне надихнути колективний Захід тиснути на Україну з метою уникнення великого військового конфлікту. Путін хоче від Заходу політики умиротворення та поступок щодо України”, – цитує Петра Порошенка впливове американське видання у публікації “Путінський шантаж Україною”.


“Порошенко зазначив, що це “надзвичайно небезпечний час”: “щодня до українських кордонів прибувають нові ешелони регулярних російських військових сил – війська, танки, вертольоти, артилерійські системи… Кремль розміщує на українському фронті найновішу та найсучаснішу військову техніку”, – йдеться у статті.

“Порошенко вважає, що найкраще подолати кризу можна двома шляхами. По-перше, прийняти заявку України на членство в НАТО. По-друге, Байден має відверто закликати до запровадження миротворчої операції ООН на Донбасі, яка може перешкодити Росії захопити нові українські території”, – зазначає автор.


Порошенко додав, що також необхідно збільшити військову підтримку та поставки летальної зброї з США, – пише The Washington Times.

Залиште свій коментар