Перша українка-конгресвумен у США: пишаюся своїм походженням

Перша українка-конгресвумен у США: пишаюся своїм походженням

Американка українського походження Вікторія Спартц, що стала конгресвумен від Республіканської партії в Палаті представників США, розповіла, що переїхала в Америку 20 років тому з однією валізою.

У коментарі «Прямому» вона сказала, що пишається своїм походженням. Жінка передала найтепліші побажання народу України.


«Як одного разу сказала Маргарет Тетчер: «Європу створила історія. Зате Америка була створена філософією». Я б тільки додала – філософією свободи.Америка була створена іммігрантами, які вірили, що основною функцією уряду є захист прав людини на життя, свободу і процвітання, – коли кожен може вибирати свою дорогу до щастя», – сказала українка.

Читайте також:   Польша заявила о выходе из карантина

«Я маю честь пишатися тим, що я одна з іммігрантів із великою українською спадщиною, і одночасно я маю можливість представляти моїх побратимів Хузирів (офіційний демонім жителя американського штату Індіана. – Ред.) у Палаті представників США», – зазначила Спартц.


Вона додала, що завжди дуже наполегливо працювала, але не могла уявити, що буде працювати в Сенаті штату Індіана та Конгресі.

«Моя особиста американська історія є великим свідченням того, що американська мрія все ще жива! І я з нетерпінням чекаю, коли зможу зробити власний внесок у збереження маяка свободи та надії під назвою Сполучені Штати. Цей маяк світить для людей у всьому світі», – заявила конгресвумен.

Читайте також:   Блогер з Ізраїлю розповів про ситуацію в країні: "ми на порозі громадянської війни"

Вона підкреслила, що також буде сприяти розвитку вільної торгівлі та верховенства права в країнах, які страждають від корупції та утисків.

«Я передаю мої найтепліші побажання громадянам України!» – додала Спартц.

Залиште свій коментар