Паспорт, диплом та довідка від гінеколога: українка розповіла, як намагалася стати на військовий облік

Паспорт, диплом та довідка від гінеколога: українка розповіла, як намагалася стати на військовий облік

Журналістка з міста Кривий Ріг, донька військового Юлія, розповіла про те, як намагалася стати на військовий облік, згідно з наказом Міністерства оборони. За її словами, фахівці у військкоматах поки не отримали порядок відповідної процедури.За словами Юлії, спеціалісти діють за старою схемою – відправляють кандидаток на проходження медичної комісії. Зокрема, їй в установі відмовили та попросили прийти наступного разу вже з довідками від гінеколога та результатами флюорографії, передає Обозреватель.

Жінка розповіла, що попередньо зібрала необхідний перелік документів:


  • паспорт (оригінал і копія);
  • диплом про освіту (оригінал і копія);довідка про реєстрацію (оригінал і копія);
  • 3 фотокартки 3х4;
  • код (оригінал і копія).

“Проглянувши мої документи, мені сказали прийти наступного разу, але з довідками від гінеколога та результатами флюорографії. Далі вже безпосередньо у терцентрі комплектування (нова назва військкоматів. – Ред.) має бути медична комісія, за результатами якої буде вирішено, чи придатна я до військової служби чи ні”, – розповідає жінка.

Юлія також розповіла, що разом із нею ставати на облік прийшли ще дві жінки, вони працюють медиками. Працівники терцентру, за словами журналістки, дивувалися тому, що жінки вже з перших днів відреагували на наказ і проявили активність.

Залиште свій коментар