“Пам’ятаємо, що в нас є спільний ворог і це Росія”: грузинська телеведуча підтримала Україну (відео)

“Пам’ятаємо, що в нас є спільний ворог і це Росія”: грузинська телеведуча підтримала Україну (відео)

Телеведуча грузинського каналу Mtavari Arkhi Ніно Хубутія під час ефіру підтримала український народ перед загрозою вторгнення Росії. Відео 20 лютого опублікував у Facebook журналіст “Голосу Америки” Остап Ярич.Хубутія звернулася до українців українською мовою, передає інтернет-видання Гордон.

“У ЦЕЙ ТРИВОЖНИЙ ЧАС ХОЧУ ВИСЛОВИТИ СВОЮ ПІДТРИМКУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ. ПАМ’ЯТАЄМО, ЩО У НАС Є СПІЛЬНИЙ ВОРОГ І ЦЕ РОСІЯ. ТОМУ МИ ЯК НІКОЛИ РАЗОМ І ТІЛЬКИ РАЗОМ. ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО”, – СКАЗАЛА ЖУРНАЛІСТКА.


8–12 серпня 2008 року між Росією та Грузією стався збройний конфлікт. Російські війська спільно з південноосетинськими формуваннями витіснили грузинські війська з Південної Осетії, яка офіційно є частиною Грузії, тимчасово зайнявши низку прилеглих до конфліктної зони районів Грузії. Згодом РФ визнала незалежність Південної Осетії та Абхазії. Окрім Росії, це зробили Нікарагуа, Венесуела, Науру та Сирія. Згідно із грузинським законодавством, Абхазія та Південна Осетія – окуповані РФ території.

Під час конфлікту, як пише “Грузія Online”, загинуло 408 громадян Грузії (170 військовослужбовців, 14 співробітників МВС та 224 цивільні особи), 2232 особи дістали поранення.


Залиште свій коментар