Охорона російського репера Басти намагалася побити українця за запитання про Крим – Стерненко

Охорона російського репера Басти намагалася побити українця за запитання про Крим – Стерненко

Охорона російського реп-виконавця Басти (справжнє ім’я Василь Вакуленко), який перебуває в Києві, намагалася побити громадянина України. Про це 4 травня у Facebook повідомив активіст Сергій Стерненко.“Учора Вакуленка помітили в київському ресторані “Мокко”. Після того, як я про це написав, небайдужі громадяни прийшли туди, але отримали тільки агресію. Усе це зафіксовано на відео. Мені вдалося знайти автора відео, і він на правах анонімності (але за потреби готовий свідчити в суді) розповів, що відбулося”, – написав Стерненко, передає інтернет-видання Гордон.

Чоловік розповів йому, що був неподалік ресторану “Мокко” і вирішив під’їхати до нього. У закладі на літній терасі він одразу побачив репера.


“Встиг на вході перетнутися поглядами з Василем, який був усередині, і повідомив: “Крим – Україна! Баста виступав в окупованому Криму!” На цих словах до дверей підбігла охорона як закладу, так і ще чотири – шість спортивних молодиків. Охорона почала зачиняти двері, а молодики випхали мене із закладу, почалася атака на мене”, – повідомив чоловік.

За його словами, він ухилився від кількох ударів і відступив. Бійку знімав ще один киянин, якого змусили видалити відео.


Стерненко підкреслив, що сам Баста не намагався зупинити “неправомірні дії своїх охоронців”.


Стерненко 4 травня опублікував у своєму YouTube-каналі відео, яке йому передали учасники інциденту біля ресторану “Мокко”.

“Якщо СБУ не виконає свою функцію, якщо Басті не закриють в’їзд в Україну і він приїде сюди з концертами на початку літа, то тоді громадяни України точно зможуть дуже аргументовано і впевнено пояснити Васі: і чий Крим, і чому туди не варто їздити російським окупантам”, – заявив Стерненко.

Залиште свій коментар