Отримав поранення в голову: окупанти вбили українського режисера Андрія Максименка

Отримав поранення в голову: окупанти вбили українського режисера Андрія Максименка

Життя захисника обірвалося в лікарні.На війні загинув 49-річний відомий український режисер та сценарист Андрій Максименко.

Сумну новину у своєму Facebook повідомила кохана захисника Анастасія Баша. Вона розповіла, що чоловік 20 квітня отримав серйозне поранення. Режисера терміново доправили до госпіталя у Дніпрі, де йому зробили операцію на лівій півкулі мозку. Наступного дня військового доправили до Києва, де в лікарні його ввели у штучну кому.


«При виконанні бойового завдання Андрій отримав осколкове поранення в ліву частину голови. Його двічі прооперували в лікарні Мєчнікова на лівій півкулі мозку. 21 квітня його доправили до Києва. Відтоді перебував у штучній комі», — розповіла Анастасія.

Андрій Максименко / Фото: facebook.com/anastasiia.basha

Лікарі говорили, що є шанс, що захисник зможе вижити. Однак життя військового обірвалося 3 травня.


Зазначимо, Андрій Максименко – український режисер. Він створив документальний фільм про життя В’ячеслава Чорновола «Чоловік». Також режисер є співавтором таких картин, як «Кука», «Старі полковники», «Роман вихідного дня».

Андрій 2014 року пішов добровольцем захищати країну від окупантів, служив у батальйоні «Дніпро». 2023 року чоловік знову пішов на фронт. Максименко служив добровольцем у батальйоні ім. Джохара Дудаєва.

Залиште свій коментар