Оскароносний Шон Пенн побував на передовій і готує документальну стрічку про Україну

Оскароносний Шон Пенн побував на передовій і готує документальну стрічку про Україну

Відомий американський кінорежисер та актор Шон Пенн уперше відвідав Україну та побував на Приазов’ї.Про це повідомили у пресслужбі штабу Операції об’єднаних сил.

У творчій співпраці з українською продюсерською групою володар двох Оскарів планує зняти документальний фільм про Україну. Основний задум – розповісти широкому загалу про події, які відбуваються в нашій країні.


Побачити на власні очі наслідки російської агресії Шон Пенн зміг відвідавши один з населених пунктів Приазов’я, який чи не найбільше постраждав від російсько-української війни.

За час візиту режисер мав нагоду поспілкуватися з українськими військовослужбовцями, які у складі одного із підрозділів Збройних сил України боронять українські землі та дають гідну відсіч ворогу.


Дещо несподіваним для американської делегації стало те, що значний відсоток українських військовослужбовців – жінки, які не просто служать в лавах Збройних Сил України, а на рівні з усіма виконують бойові завдання та керують бойовими підрозділами безпосередньо на лінії зіткнення.

Залиште свій коментар