Осінь-зима: у Зеленського заявили про ймовірність затяжної війни проти Росії

Осінь-зима: у Зеленського заявили про ймовірність затяжної війни проти Росії

Війна з Росією може тривати аж до зими, припускають в Офісі президента.Війна з окупантами може тривати до осені-зими, адже ні Україна, ні Росія не можуть зупинитися.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».


«До осені – зими цього року все розвиватиметься дуже парадоксально. Чому? Тому що зупинитися ніхто не зможе. Ні одна, ні друга сторона не отримає в нинішньому вигляді відчуття перемоги. Україна точно не може зупинитися. Це об’єктивні обставини», — сказав Подоляк.

Він звернув увагу, що на захоплених територіях Херсонської і Запорізької областей місцеві не підтримують «рускій мір» і окупантів.


«Тому війна не може зупинитися лінією розмежування. Ні Херсонська, ні Запорізька, ні Донецька, ні Луганська області категорично не хочуть у цьому «рускому мірі» жити», — наголосив представник ОП.

Подоляк переконаний, що українські військові витримають. А військово-політичне керівництво нашої країни намагається всіляко мінімізувати втрати.

«Ключовий аспект у тому, що ми, на відміну від Росії, цінуємо життя людей. Для Росії їхній військовий контингент – ніщо, це покидьки», — пояснив він.

Залиште свій коментар