Ось так сюрприз: в Україні зміниться формат виплати субсидій

Ось так сюрприз: в Україні зміниться формат виплати субсидій

Кабмін хоче повністю перевести виплату субсидій

В Україні люди будуть по-новому отримувати субсидії. Кабінет міністрів хоче перейти на готівковий формат виплат соціальної допомоги. Про це повідомляється на офіційному сайті уряду.


У Кабінеті міністрів планують в першу чергу концентруватися на адресності виплат субсидій. Також планується запровадити систему адресної соціальної допомоги тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. Це можуть зробити шляхом переходу до оплати соціальних послуг та впорядкування існуючої розгалуженої системи пільг.

Читайте також:   Українцям перерахували тарифи на газ: хто заплатить на 70% менше


Також уряд планує стимулювати громадян із малозабезпечених сімей шукати роботу, надавати фінансову допомогу для відкриття власної справи, а також реорганізувати інститут соціального інспектування. Це хочуть зробити, щоб виявити можливі зловживання при нарахуванні допомоги.

Зараз в Україні право на отримання субсидій мають окремі громадяни та сім’ї, якщо комунальні платежі перевищують 20% сукупного доходу, до якого відносяться заробітна плата, пенсія, стипендія.


Читайте також:   В Україні встановили новий тариф на газ: скільки заплатимо

Відзначимо, що якщо ви оформили субсидію в минулому опалювальному сезоні, в наступному вам не обов’язково знову за нею особисто звертатися. Також ніхто не буде позбавляти субсидії під час карантину через коронавірус.

Залиште свій коментар