Онкохвора Алла Мазур зробила заяву: Я змушена повернутися до теми моєї хвороби

Онкохвора Алла Мазур зробила заяву: Я змушена повернутися до теми моєї хвороби
Незмінна ведуча 1 + 1, Алла Мазур, хвора на рак. Про це вона повідомила сама, щоб не було пересудів за кадром. Алла вирішила бути чесною зі своєю публікою, ось що з цього вийшло.

Відома українська телезірка Алла Мазур зараз мужньо бореться з онкологічним захворюванням, при цьому вона продовжує виходити в ефіри «ТСН.Тиждень».Алла Мазур рідко робить пости в соціальній мережі, адже вона весь свій час присвячує боротьбі з хворобою і найціннішому – сім’ї.

В черговий раз неймовірно сильна теледіва звернулася до своїх шанувальників через сумні новини. На її раку намагаються нажитися шахраї.


Останні новини від Алли Мазур:

«Любі друзі! Повинна ще раз повернутися до теми своєї недуги. Щоб повідомити вам, що не маю відношення до жодного благодійному фонду, крім “таблеток “. Оскільки в інтернеті вже з’явилася купа публікацій з неточною інформацією про хід лікування – і з невідомими мені благодійними закликами. Дякую за ваші молитви. Вірю в перемогу».

Шановні українці, будьте пильними. Всю інформацію про те, як ведуча Алла Мазур лікується, можна знайти на її офіційній сторінці. Довіряйте тільки перевіреним джерелам інформації.

Залиште свій коментар