Окупанти в Україні помирають не лише від ударів ЗСУ: ЗМІ дізналися про ще одну проблему ворога

Окупанти в Україні помирають не лише від ударів ЗСУ: ЗМІ дізналися про ще одну проблему ворога

Російським окупантам постачають на передову наркотичні речовини, щоб вони могли впоратися зі страхом перед боями. На Запорізькому напрямку передозування спричинило масову загибель.Про це повідомляє «24 канал» із посиланням на дані українських спецслужб. Наголошується, що перед битвами офіцери радять бійцям робити ін’єкції і в багатьох це вже переросло у залежність.

Йдеться про препарат промедол. Зазначається, що таке використання препарату, хоч і призводить до збільшення кількості загиблих у боях, але дозволяє генералам забезпечувати наступ піхоти на позиції захисників України.


За даними спецслужб, масове використання промедолу зафіксовано серед мобілізованих на Донбасі бойовиків так званих «республік» та російських строковиків під час боїв на Луганському напрямку.

Ефективність підрозділів під наркотиками стрімко підвищилася, через що постачання промедолу у військо суттєво збільшили. Поки що боєздатність деяких підрозділів російських окупантів повністю залежить від того, чи є у воїнів в аптечках промедол.


Стало відомо ще про один масовий випадок вживання. На початку липня російські штабні офіцери наказали перекинути кілька угруповань у Запорізьку область. Перед загарбниками було поставлено завдання забезпечити наступ у напрямку Гуляйполя.

Зіткнувшись із опором українських захисників, окупанти почали панікувати та збільшили дозу промедолу, що призвело до передозування. На полі битви від таких випадків урятувати неможливо.

У виданні додали, що сотні окупантів померли від наркотиків. За словами захисників України, у посадках вони знаходять безліч трупів із піною у роті, а поряд з ними – шприци-тюбики.

Залиште свій коментар