Окупант без слів розстріляв ноги та геніталії: українка дивом вижила після зустрічі з «руським міром». Фото 18+

Окупант без слів розстріляв ноги та геніталії: українка дивом вижила після зустрічі з «руським міром». Фото 18+

Незважаючи на цинічні заяви російської влади про те, що армія РФ не завдає ударів по цивільних об’єктах, уже є безліч задокументованих фактів таких порушень. Українка Наталія була розстріляна окупантом у ноги без попередження.Те, що сталося з жінкою з окупованого населеного пункту Пологи в Запорізькій області, є навмисним цілеспрямованим і безпідставним актом агресії. Вона дивом вижила, була доправлена до лікарні Запоріжжя, де розповіла свою історію виданню BBC.

За словами жінки, вона турбувалася про здоров’я матері, тому вийшла з дому та попрямувала до її житла на сусідній вулиці. Пройшовши перший російський блокпост, вона пішла до будинку матері, піднявши руки вгору.


«Я сказала, що мені вже дозволили пройти, але солдат відкрив чергу зі свого автомата, влучивши мені в ноги, усюди нижче пояса. Він не сказав жодного слова. Вони стояли поруч із танком з літерою Z. Усі вони були в масках або балаклавах», – заявила Наталя.

Після того, що сталося, члени сім’ї та сусіди евакуювали жінку до лікарні у Запоріжжі. Лікарі сказали їй, що вона була за крок від смерті.


«Лікарі не кажуть мені, скільки в мені було куль. Мене розстріляли нижче пояса. Тут є, і тут, і тут теж. Все пошкоджено, і мої геніталії також», – розповіла Наталя, показуючи ділянку живота.

У Наталії вивихнута та зламана права нога, її скріпили спеціальним металевим каркасом. Коліно повністю розбите. Жінка вже ніколи не зможе ходити, як раніше.

Пологи – нині окупований населений пункт на півдорозі із Запоріжжя до Маріуполя. Він розташований всього за кілька кілометрів від Оріхова – це останнє село, яке утримується ЗСУ перед лінією фронту. Сьогодні воно обстрілюється російськими солдатами.

Наталія із сином у палаті лікарні у Запоріжжі
Залиште свій коментар