Новий COVID-19 виявили ще в чотирьох країнах, ВООЗ закликає посилити контроль

Новий COVID-19 виявили ще в чотирьох країнах, ВООЗ закликає посилити контроль

Новий вид коронавірусу, виявлений раніше у Великобританії, виявлено також у Нідерландах, ПАР, Данії та Австралії. Новий вид COVID-19 більш заразний, але при цьому не небезпечніший за інших.

Про це повідомляє BBC, посилаючись на Всесвітню організацію охорони здоров’я.


Представник Програми надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я ВООЗ Марія Ван Керкхове повідомила, що організація відстежує мутації коронавірусу протягом усього періоду пандемії.



Читайте також:   Встановлено головний спосіб передання COVID-19 по світу

Вчора в Італії підтвердили перший випадок зараження новим різновидом коронавірусу. Лікарі військової поліклініки Челио у Римі виявили штам вірусу у людини, яка недавно приїхала з Великобританії.

Також в італійському МОЗ зазначили, що новий штам вірусу значно легше передається від людини до людини. Розроблені вакцини проти коронавірусу, за даними італійських фахівців, працюють і проти нового виду COVID-19.


На даний момент, коронавірус з Британії підтвердили в Нідерландах, ПАР, Данії, Австралії, Італії.

Читайте також:   Після щеплень "Супутником" заражаються й потрапляють у реанімацію: як Росію накрила нова хвиля COVID-19

У зв’язку з цим Всесвітня організація охорони здоров’я закликає Європу посилити підходи до контролю та запобігання розповсюдження вірусу.

«По всій Європі, де передача є інтенсивною і широко поширеною, країнам необхідно подвоїти свої підходи до контролю і запобіганню», — заявили в ВООЗ.

Залиште свій коментар