«Нескінченна блювота – це ще найкраще»: Подоляк прокоментував брехню Росії про отруєння окупантів «хімзброєю»

«Нескінченна блювота – це ще найкраще»: Подоляк прокоментував брехню Росії про отруєння окупантів «хімзброєю»

Міноборони Росії заявило про отруєння своїх військових у Запорізькій області отрутою штучного походження і звинуватило в цьому «київський режим». На це відреагував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, який сказав, що чекати адекватності від відомства – не на часі.Так, Міноборони РФ заявило, що окупанти, які воювали проти України в Запорізькій області, були «доставлені до шпиталю з ознаками сильного отруєння».

У відомстві також поділилися вигадками, що нібито «режим Зеленського санкціонував теракти із застосуванням хімічних отруйних речовин проти російських військових». Так, проти загарбників начебто було застосовано ботулотоксин типу «В».


В РФ навіть пригрозили скерувати до Організації із заборони хімічної зброї вигадані «докази хімічного тероризму київського режиму».

Коментуючи ці побрехеньки, Подоляк зізнався, що його завжди дещо дивувало в поведінці «офіційних осіб РФ різних рівнів». Він уточнив, що йдеться про їхнє постійне намагання очевидні провальні для себе речі пояснювати анекдотичними та абсурдними конспірологічними версіями.


«Таке враження, що ці «хлопці з круглими очима» все ще живуть на початку 90-х і беруть свої пояснення виключно з тогочасних провінційних таблоїдів…», – написав радник голови ОП в Мережі.

Він також прокоментував саму заяву про «отруєння» російських загарбників.

«Надмірне вживання дешевого неліцензійного алкоголю в 40-градусну спеку разом із простроченими сухпайками «армії росії» абсолютно точно може призводити до непередбачуваних наслідків. Українська земля ніколи не буде гостинною до російських окупантів. Нескінченна блювота – це ще найкраще, що може на вас тут чекати. Однак розуміємо, що чекати від вас адекватності – не на часі, тому продовжуйте розповідати «байки доброї волі» про масштабне використання «алкогольної хімічної зброї»…», – заявив Подоляк.

Залиште свій коментар