«Немає російсько-українського конфлікту»: Бабченко поставив на місце пропагандистів РФ

«Немає російсько-українського конфлікту»: Бабченко поставив на місце пропагандистів РФ

Журналіст Аркадій Бабченко категорично висловився про термінологію, яку використовують, щоб описати війну на ДонбасіЗокрема, він закликає журналістів та пропагандистів РФ не використовувати слова «конфлікт», адже воно позначає тільки ту ситуацію, коли взаємні претензії пред’являють дві сторони. При цьому він навів приклади для кращого розуміння неправильності використання цього терміна.

Такі висновки він зробив на своїй сторінці у мережі Facebook у 2018 році.


«Не можна сказати «конфлікт Гітлера з євреями». Можна сказати тільки Голокост. Не можна сказати «конфлікт Сталіна і польських офіцерів». Можна сказати тільки Катинь. У Чикатило не було конфлікту з Оленою Закотновою. Було вбивство маніяком дев’ятирічної дівчинки. Не було німецько-польського конфлікту. Була окупація Польщі Німеччиною. Не було россійсько-грузинського конфлікту. Була окупація Грузії Росією», — навів приклади журналіст.

У той же самий час Бабченко називає ситуацію на Сході нашої країни не конфліктом України і Росії, а окупацією Росії території України.


російські військові, бойовики, донбас

«І немає ніякого російсько-українського конфлікту! В України в новітній історії ніколи не було ніяких територіальних претензій до Росії! Ніколи! Є тільки окупація України Росією. Тільки. Окупація. Напад. Найбільш підле, найбільш ублюдочне з усіх нападів цього Мордора», — резюмував журналіст.

Залиште свій коментар