Не побажаю вам такого: Тихановська пояснила, чому виїхала в Литву

Не побажаю вам такого: Тихановська пояснила, чому виїхала в Литву

Світлану Тихановську вивезли з країни за рішенням білоруської влади. На такий крок кандидатка у президента пішла, аби звільнити керівницю свого штабу Марію Мороз. Обидві жінки зараз перебувають у Литві. Сама ж кандидатка в президенти пояснює: пішла на це, щоб бути зі своїми дітьми.

Мороз затримали ще перед виборами

Марію Мороз затримали ще напередодні виборів. Про це повідомила довірена особа Тихановської Ольга Ковалькова, інформує TUT.by.


У Світлани не було вибору. Важливо, що вона на свободі і жива. Вони виїхали разом з Мороз, проте у заручниках – досі частина команди,
– розповіла Ковалькова.

У штабі зазначають, що наразі завдання номер один – захистити вибір білорусів та зупинити кровопролиття. 11 серпня опозиціонери проводитимуть консультації щодо своїх подальших дій.

Про приїзд Тихановської повідомили у МЗС Литви

Про виїзд Тихановської до Литви повідомив очільник МЗС Литви Лінас Лінкявічус у твіттері. Глава дипвідомства зазначив, що Тихановська – у безпеці.


Читайте також:   Внаслідок ракетних обстрілів в Ізраїлі загинув 6-річний хлопчик


Що Тихановська сказала про свій виїзд

Вона заявила, що спершу думала, мовляв, ця передвиборча компанія її настільки загартувала, що вона все це витримає. Втім тепер вона вважає, що так і залишилася слабкою жінкою, якою була раніше.

Я схвалила дуже важке для себе рішення. Це рішення я схвалила абсолютно самостійно. Ні друзі, ні рідні, ні штаб, ні Сергій жодним чином на нього просто не могли вплинути,
– запевнила Світлана Тихановська.

Вона підкреслила, що чудово розуміє, що через свій вибір багато хто її засудить, а дехто й зненавидить. Втім кандидатка в президенти Білорусі побажала нікому не опинитися в тій ситуації, в якій опинилась вона.

Читайте також:   Зниклі з Києво-Печерської лаври та Софійського собору коштовності знайшлися в Москві: фото

«Тому, люди, бережіть себе, будь ласка. Жодне життя не варте того, що зараз відбувається. Діти – це найважливіше, що є в нашому житті», – резюмувала білоруська політикиня.

Звернення Світлани Тихановської: дивіться відео

Тихановська оскаржила результати виборів у ЦВК

Зазначимо, що ще 10 серпня головна конкурентка чинного президента Лукашенка пішла у ЦВК оскаржувати результати виборів. Начебто з нею там на кілька годин пропав зв’язок. У ЗМІ з’явилась інформація, що Тихановську утримують насильно. Проте також наголошувалось, що це може бути провокація. Згодом Тихановська повідомила, що з нею все гаразд.

Що відомо про ситуацію в Білорусі: відео 24 каналу

Залиште свій коментар