Не побажаю вам такого: Тихановська пояснила, чому виїхала в Литву

Не побажаю вам такого: Тихановська пояснила, чому виїхала в Литву

Світлану Тихановську вивезли з країни за рішенням білоруської влади. На такий крок кандидатка у президента пішла, аби звільнити керівницю свого штабу Марію Мороз. Обидві жінки зараз перебувають у Литві. Сама ж кандидатка в президенти пояснює: пішла на це, щоб бути зі своїми дітьми.Мороз затримали ще перед виборами

Марію Мороз затримали ще напередодні виборів. Про це повідомила довірена особа Тихановської Ольга Ковалькова, інформує TUT.by.

У Світлани не було вибору. Важливо, що вона на свободі і жива. Вони виїхали разом з Мороз, проте у заручниках – досі частина команди,
– розповіла Ковалькова.


У штабі зазначають, що наразі завдання номер один – захистити вибір білорусів та зупинити кровопролиття. 11 серпня опозиціонери проводитимуть консультації щодо своїх подальших дій.

Про приїзд Тихановської повідомили у МЗС Литви

Про виїзд Тихановської до Литви повідомив очільник МЗС Литви Лінас Лінкявічус у твіттері. Глава дипвідомства зазначив, що Тихановська – у безпеці.


Що Тихановська сказала про свій виїзд

Вона заявила, що спершу думала, мовляв, ця передвиборча компанія її настільки загартувала, що вона все це витримає. Втім тепер вона вважає, що так і залишилася слабкою жінкою, якою була раніше.

Я схвалила дуже важке для себе рішення. Це рішення я схвалила абсолютно самостійно. Ні друзі, ні рідні, ні штаб, ні Сергій жодним чином на нього просто не могли вплинути,
– запевнила Світлана Тихановська.

Вона підкреслила, що чудово розуміє, що через свій вибір багато хто її засудить, а дехто й зненавидить. Втім кандидатка в президенти Білорусі побажала нікому не опинитися в тій ситуації, в якій опинилась вона.

«Тому, люди, бережіть себе, будь ласка. Жодне життя не варте того, що зараз відбувається. Діти – це найважливіше, що є в нашому житті», – резюмувала білоруська політикиня.

Звернення Світлани Тихановської: дивіться відео

Тихановська оскаржила результати виборів у ЦВК

Зазначимо, що ще 10 серпня головна конкурентка чинного президента Лукашенка пішла у ЦВК оскаржувати результати виборів. Начебто з нею там на кілька годин пропав зв’язок. У ЗМІ з’явилась інформація, що Тихановську утримують насильно. Проте також наголошувалось, що це може бути провокація. Згодом Тихановська повідомила, що з нею все гаразд.

Що відомо про ситуацію в Білорусі: відео 24 каналу

Залиште свій коментар