Скандальна викладачка розповіла, що росіяни не зраділи її переїзду. Вони почали розповсюджувати пекельні статті, меми, віруси.


Курс на самознищення

Викладачка зізналась, що їй страшно та нестерпно. Вона каже, що не витримає другої хвилі цькування. Додала, що коли жила в Україні, їй писали образи у фейсбуці, а після переїзду це почали робити росіяни у «вконтакті».

Вибачте, але я не хочу жити. Я не можу так жити. Я намагалася. Чесно. Людина не може терпіти так довго таку сильну фізичну і моральну муку… Мене більше не буде в Мережі довго, можливо ніколи, я намагаюся взяти курс на самознищення,
– написала Більченко.


Не беруть на роботу

Викладачка поскаржилась, що, попри науковий ступінь, в Росії її не беруть викладати в університети. Крім того, каже, що там їй не дозволяють писати вірші, виступати та продавати книги. У неї нібито залишились 2 останні київські замовлення: «величезні чужі дисертації за 15 тисяч рублів».

Додала, що за нагадування про доктора її чекає покарання, а всі довкола регочуть.

Підозра на рак

Більченко також розповіла, що має проблеми зі здоров’ям. У неї підозрюють рак шийки матки, а грошей на лікування, за її словами, немає.

«Я не знаю, навіщо я доживаю. Коли лікар робив мені «Супутник», він сказав, що, якщо я не лікуватиму ще хронічний сепсис, далі буде гірше, я поступово помру», – підсумувала викладачка.