«Не бачив сенсу воювати»: російський солдат здав свій танк українцям за винагороду

«Не бачив сенсу воювати»: російський солдат здав свій танк українцям за винагороду

Представники Нацполіції регулярно присилають на телефони військових РФ смски з роз’ясненнями, як правильно здатися в полон і здати техніку.Російський танкіст вирішив не лише не воювати з українцями, а й презентувати їм танк за винагороду.

Про це в соцмережі розповідає  радник очільника МВС Віктор Андрусів.


За його словами, правоохоронці вже кілька тижнів відслідковують телефони окупантів, якими ті користуються. Це — українські номери, тож представники Нацполіції регулярно присилають на телефони військових РФ смски з роз’ясненнями, як правильно здатися в полон і здати техніку.

«Кілька днів назад нам зателефонував «Міша». Ми передали інформацію про нього до ГУР МО. Йому визначили місце куди підїхати. Він під’їхав. З дрона переконались, що він сам і це не засада. Після цього спецназівці його затримали. Виявилось, що з екіпажу танку залишився він один, решта втекли додому. Сенсу воювати він не бачив. Додому повернутись не міг, оскільки командир сказав, що розстріляє і спише на бойові втрати. Міша розповів, що їсти практично не залишилось, управління військами хаотичне і практично відсутнє. Деморалізація колосальна», — розповідає Віктор Андрусів.


Він додав, що російський танкіст отримає 10 тисяч доларів і зможе податися на громадянство, а до завершення війни він проживатиме в комфортних умовах з телевізором, телефоном, кухнею і душем.

Залиште свій коментар