«Не бачать майбутнього в «ДНР»: у Донецьку молодь вийшла на вулиці з криками «Слава Україні!»

«Не бачать майбутнього в «ДНР»: у Донецьку молодь вийшла на вулиці з криками «Слава Україні!»

В окупованому Донецьку під час концерту російського співака Григорія Лепса молодь вигукувала «Слава Україні!»Про це повідомляє Politeka з посиланням на один із сепаратистських Telegram-каналів.

В повідомленні зазначається, що причина звучання таких гасел на окупованій території Донбасу полягає в тому, що молодь не бачить свого майбутнього в псвевдореспубліці.


Автор публікації розповів, що в день концерта Лепса побачив в окупованому Донецьку учнів старших класів, які сиділи на лавках, грали на гітарі і спілкувались.

«Поки пробиралися стежками на площу або в інше місце, долинали до нас розмови школярів. Знаєте, що ми частенько чули, можете не вірити — «Слава Україні»!», — йдеться в публікації.


Григорій Лепс

Втім, на Telegram-каналі просять не розцінювати це як «протест проти РФ» і підтримку України.

«Разок ми підійшли навіть провести виховну бесіду, в результаті молодь покаялася. Так ось, словосполучення «Слава Україні» молодь використовувала не тому що патріоти, а тому що дивляться на свої перспективи в Донецьку і не бачать їх. Звучали дуже жорсткі (і часто справедливі) оцінки нинішньої ситуації в «ДНР», — йдеться в повідомленні.

боевики, ДНР

За словами автора публікації, молодь не збирається залишатись в «ДНР», і після закінчення школи люди мають намір їхати хто куди — в Україну, РФ, у країни Заходу і т.д.

Залиште свій коментар