«Нах*й цього президента треба знімати»: окупант заявив, що не розуміє, кому потрібна війна в Україні (перехоплення)

«Нах*й цього президента треба знімати»: окупант заявив, що не розуміє, кому потрібна війна в Україні (перехоплення)

Російські окупати дедалі більше розуміють непотрібність цієї війни.Деякі вже говорять про те, що треба знімати президента.

Так, про це в розмові зі своєю матір’ю заявив один з окупантів. Перехоплення виклало ГУР Міноборони.


Мати окупанта розповідає про ситуацію з мобілізацією в Росії. Вона здивована тим, що в той же день, коли Путін підписав наказ, почали розносити повістки.

«В них все було заготовлене заздалегідь», — бентежиться жінка.


Вона також обурена тим, що мобілізаційні пункти всюди — навіть на вокзалах.

Сам же син хоче написати рапорт на звільнення, але мобілізація змінила всі плани, оскільки тепер, впевнений він, його не відпустять.

«Нах*й треба знімати цього президента з влади. Ця війна нах*й нікому непотрібна. Мені ні холодно, ні спекотно від цієї України», — говорить окупант.

Нагадаємо, що Україна поважає міжнародне право, тому російські військовослужбовці мають можливість добровільно здатися в полон. Для цього можна зателефонувати за номером: +38-066-580-34-98, +38-093-119-29-84. Також створено чат-бот «Хочу жить бот» (https://t.me/spasisebyabot), де приймаються зверення від військовослужбовців.

Також для окупантів, охочих здатися в полон, та їхніх родин також діє «гаряча лінія». Для отримання інформації слід телефонувати за номерами: +38 066 580 34 98, +38 093 119 29 84.

 

Залиште свій коментар