«Навіщо мене запрошувати в Сочі, щоб я на лижах покатався?»: Зеленський різко відповів на пропозицію Лаврова приїхати до РФ

«Навіщо мене запрошувати в Сочі, щоб я на лижах покатався?»: Зеленський різко відповів на пропозицію Лаврова приїхати до РФ

Український президент готовий до переговорів з Кремлем у різних форматах, але поки не бачить доцільності в зустрічах.Президент України Володимир Зеленський не бачить необхідності їхати на будь-яку зустріч до Російської Федерації, якщо на ній не будуть обговорювати питання Донбасу.

Таку заяву він зробив на брифінгу за участю іноземних ЗМІ у п’ятницю, 28 січня.


Очільник держави висловив своє роздратування, коментуючи недавнє запрошення від міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова “приїжджати і домовлятися” в Санкт-Петербург, Москву або в Сочі, в якому очільник російського зовнішньополітичного відомства водночас заперечив можливість обговорення питання Донбасу, назвавши його “внутрішнім” питанням України.

“Як я можу не говорити про Донбас? Весь світ говорить про Донбас, а мені, президенту України, все одно, що відбувається на кордонах? Як ти мені таке пропонуєш? Для чого? А я хочу зустрічатися. Я не боюся ніякого формату! Навіщо мене запрошувати до Сочі? Щоб я на лижах покатався? Ну добре – зустрінемося в Одесі, в морі покупаємося”, — емоційно сказав президент.


Очільник держави висловив своє здивування позицією Лаврова, “дорослої людини, начебто з великим досвідом”, який пропонує такий формат переговорів, що не дасть жодного результату щодо проблеми, котра хвилює тепер найбільше.

“Люди не розуміють ціни життя. Ось і все. Давайте не всі питання розглянемо. Давайте поговоримо про обмін! Ви що, отримуєте задоволення від того, що люди там сидять в тюрмах? В чому сенс? В чому твоя історична перемога? Ввійшов в історію, бо в тебе сиділи люди?” — риторично запитував український президент.

Залиште свій коментар