НАТО допомагає Україні контролювати острів Зміїний. Ексклюзивні подробиці

НАТО допомагає Україні контролювати острів Зміїний. Ексклюзивні подробиці

Військово-повітряні сили НАТО допомагають Збройним силам України утримувати під контролем острова Зміїний. Зокрема, сили Альянсу причетні до знищення російських окупантів.В результаті таких дій на острові знищено багато окупантів і розбиті ворожі позиції. Про це OBOZREVATEL повідомили власні джерела (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Щоб тримати під контролем острів Зміїний, НАТО надає допомогу ЗСУ з безпілотних літальних апаратів та безпосередньо бомбардувальниками Військово-повітряних сил. В результаті Альянс допомагає ліквідувати будь-які сили противника, які намагаються наблизитись до острова. При цьому на самому острові знищено обладнання, техніку та боєприпаси російської армії вже на мільйони доларів.


Примітно, що Зміїний є важливим місцем для ведення бойових дій, адже саме з нього здійснюється наведення ракетних ударів по Одесі. Також Зміїний мав відіграти важливу роль для блокади та десантної операції в Одесі.

Активна допомога ВПС НАТО з утримання Зміїного також пояснюється тим, що контроль російських окупантів над островом становить постійну загрозу та ризики для Румунії.


Джерела в Міноборони зазначають, що захоплення та утримання острова Зміїний стало важливим питанням для російського командування після того, як з’явилася крилата фраза про «російський військовий корабель». Крім того, далеко не останню роль у бажанні кремлівських окупантів захопити Зміїний стало знищення ракетного крейсера «Москва». За інформацією, на 9 травня в ефірі пропагандистського каналу «Росія 24» планувалося пряме включення гарнізону на Зміїному.

На відео показаний прохід винищувача-бомбардувальника Panavia Tornado, який знищує з повітря позиції російських окупантів на острові Зміїний.

НАТО надає ЗСУ допомогу з повітря в утриманні Зміїного
Залиште свій коментар