«Настя вранці не прокинулася»: померла молода українка, яка після ДТП з автобусом у Польщі два місяці боролася за життя

«Настя вранці не прокинулася»: померла молода українка, яка після ДТП з автобусом у Польщі два місяці боролася за життя

Померла 27-річна Анастасія Кочеткова з Кам’янця-Подільського, яка після ДТП з українським автобусом в Польщі тривалий час перебувала у лікарні у тяжкому стані і вже проходила реабілітацію. Моторошна аварія з автобусом «Познань-Херсон» сталася 6 березня.Про це 17 травня повідомило «Сьогодні».

За інформацією видання, дівчина після ДТП протягом двох місяців перебувала у польській лікарні. Медики боролися за життя дівчини, і нібито вона навіть йшла на поправку. Але, на жаль, померла у лікарні Перемишля. Причини смерті медики поки не називають.


Цю ж інформацію підтвердила в соцмережах подруга Анастасії та колишня колега Альбіна.

«Настя вранці не прокинулася. Щирі співчуття рідним та близьким», — написала дівчина.


В офіційній групі у Мережі, де волонтери публікували інформацію про лікування Анастасії та збирали кошти на її лікування та реабілітацію, також повідомили про смерть дівчини. Зазначається, що після аварії дівчина проходила лікування та реабілітацію в клініці у Польщі. Вона перенесла кілька операцій і вже мовляв починала ходити та розмовляти. Поруч з нею увесь цей час була мама.

«Сьогодні наша прекрасна дівчинка Анастасія Кочеткова пішла до Господа. Наші щирі співчуття родині. Траур. Дуже жалобно. Подробиць поки що немає. Дозвольте нам сумувати з родиною», — сказано в повідомленні.

Також у спільноті пишуть, що 14 травня Настю знову ушпиталили до лікарні. Раніше у неї була діагностована гостра кишкова непрохідність і днями повернувся біль в нижній частині живота, що супроводжувався температурою.

«Вона була наприкінці квітня в лікарні і була зроблена механічна чистка … Ми думали що цей етап вже за нами. Але… Знову повернувся біль в нижній частині живота, що супроводжується температурою. І всі заняття з реабілітації були припинені», — йдеться в дописі.

Залиште свій коментар