“Нас там чекають і хочуть”: Жириновський закликав атакувати Україну з Білорусі

“Нас там чекають і хочуть”: Жириновський закликав атакувати Україну з Білорусі

Депутат Державної думи РФ, лідер Ліберально-демократичної партії Володимир Жириновський в черговий раз закликав атакувати Україну.За словами скандально відомого політика, “як тільки російські танки увійдуть до Харкова, відразу ж спалахне народне повстання”. Передає Діалог.ua.

Свої заклики скандальний російський політик озвучив в ефірі на YouTube-каналі “Соловйов LIVE”. За його словами, в Україні знаходиться “достатня кількість російських людей”, які нібито чекають, коли Росія прийде їх “звільняти”. Жириновський відзначає, що “як тільки російські танки увійдуть до Харкова, відразу ж спалахне народне повстання”.


“Нас там, в Україні, чекають і хочуть. Як тільки російські танки підуть з Бєлгорода на Харків, моментально буде повстання. Там повно росіян, вони чекають цього сигналу. Україну ми візьмемо запросто, можна нанести удар з півночі, з Білорусі”,- заявив Жириновський. Також він додав, що Захід аж ніяк не відреагує на гіпотетичне вторгнення РФ з Білорусі в Україну.

Читайте також:  Україна опинилась на другому місці за смертністю від COVID-19 в Європі

У свою чергу, Соловйов зазначив, що в такому випадку може початися Третя світова війна, на що Жириновський відповів негативно.


“На Заході нас страшно бояться. Там ніяк не відреагує, якщо ми окуповуємо України, і нічого не робитимуть” , – підкреслив лідер ЛДПР.

Залиште свій коментар