«Нам не потрібна була ця війна»: в Чечні матері оплакують ліквідованих в Україні кадирівців. Відео

«Нам не потрібна була ця війна»: в Чечні матері оплакують ліквідованих в Україні кадирівців. Відео

Матері загиблих в Україні бойовиків Кадирова, котрі приїхали воювати на нашу землю, оплакують своїх синів.У мережі з’явилося аудіо, на якому чеченка розповідає, як загинув підрозділ окупантів-кадирівців.

«Син Заргаб (чеченки. – Ред.) там загинув. Вони зайшли в якесь село, а там їх якісь літаки – чи американські, чи турецькі – почали бомбити. Кажуть, їх дуже жорстоко розбомбили відразу, як вони заїхали туди (в село), вижили лише 7-8 з них. Тіла цих хлопців, кажуть, уже в Білорусі», – розповідає жінка співрозмовниці на ім’я Мадіна.


Про загибель сина, який поїхав воювати в Україну, за словами жінки на аудіозаписі, дізналася від свого другого сина. Йому зателефонували та повідомили про те, що кадирівська колона була розгромлена. І що тіла своїх загиблих синів чеченські матері побачать нескоро.

«Кажуть, у них не було рук, а обличчя були розірвані… Заргаб сильно плакала, казала, що це страшна картина… Передають, що дуже багато наших хлопців убили, вони лежать у моргах у Білорусі… Їх не будуть перевозити додому, поки ця війна не закінчиться. Щоб не лякати людей кількістю похоронів… У білоруських моргах дуже багато вбитих», – розповідає жінка.


Вона також каже, що чеченцям не потрібна війна в Україні.

«Наші хлопчики… Як їх шкода… Нам не потрібна була ця війна. Нас і так знищували у двох війнах!» – плаче жінка.

 

Залиште свій коментар