На Вінниччині жорстоко побили волонтерку, а її обличчя покусали собаки! Місцеві повстали і благають про допомогу!

На Вінниччині жорстоко побили волонтерку, а її обличчя покусали собаки! Місцеві повстали і благають про допомогу!
Альона Хомуточенко — волонтерка з добрим серцем, яка опікувалася собаками та котами-безхатченками.

Жінка доглядала 100 собак та 11 котів. Якщо тварина потрапила під колеса автівки – везли до Альони, якщо викинули на вулицю “хазяї” – також віддавали їй. Всі знали, що Альона не може залишити жодну тваринку в біді. ТЕПЕР У БІДІ ВОНА САМА!.– Сталася жахлива трагедія. За однією із версій, Альону по-звірячому побили, проламали череп. Ії скривавлену ,зі зламаною ключицею, знайшли на власному подвірї, обличчя було покусане собаками. Жахливо! Деталі дізнається поліція.

Мова зараз про те, що потрібна наша з вами допомога. Як Альоні, так і її чотирилапим вихованцям, – повідомив нардеп Геннадій Вацак. – Почну з Альони. Альона Хомуточенко у надзвичайно важкому стані, вона вже прооперована. Проте потребує подальшого оперативного втручання, її потрібно доправити до нейрохірургічного відділення обласної лікарні.


Молю Бога, аби вона поправилася і змогла повернутися до нормального життя. Медики не дають прогнозів, бо жінку потрібно рятувати. На все це треба зібрати кошти. Альона одинока і тому фінансової підтримки жінка немає звідки отримати. Тут надія на надія на нас з вами. З операцією питання вирішено, але ,певно, вона потребуватиме ще не однієї.

Тому прошу відгукнутися небайдужих! Кожна копійка на вагу життя Альони! Буду мати перевірений контакт зі збору коштів- повідомлю.


Тепер про притулок тварин, яким опікувалася Альона Хомуточенко. Тварини залишилися без доглядальниці та без продуктів- може статися біда. Тваринам не поясниш, що сталося і чому їх не годують! Щодо догляду за ними – я вже питання вирішив, поки Альона лікуватиметься, за ними доглянуть. Як задовго триватиме лікування – не знаю.

Прошу допомогти з продуктами харчування. Якщо бажаєте допомогти по догляду – також будемо вдячні.

Залиште свій коментар