На Прикарпатті пронеслися потужний смерч і зливи: відео та фото гігантської стихії

На Прикарпатті пронеслися потужний смерч і зливи: відео та фото гігантської стихії

В Івано-Франківській області людей налякав потужний смерчНа Прикарпатті 21 червня місцеві жителі могли спостерігати потужний смерч. Стихію побачили біля селища Обертин Тлумацького району Івано-Франківської області. Очевидці явища зняли смерч на відео і поділилися роликом в соцмережах.

Відеоролик опублікували в Telegram-каналі «FRANKIVSK 112». На записі видно, як великий вихор здіймається в сіре небо, затягнуте хмарами.


Потужний смерч можна побачити по посиланню.

До речі, протягом неділі, 21 червня через потужні зливи в деяких районах Прикарпаття зафіксували різкий підйом рівнів води в річках. Про наслідки негоди жителі Франківщини скаржилися в мережі. Також затопило «Музей Звичаєвої Символіки Гуцульщини» в Микуличині.


На Прикарпатті пронеслися потужний смерч і зливи: відео та фото гігантської стихіїНа Прикарпатті пронеслися потужний смерч і зливи: відео та фото гігантської стихіїВ Івано-Франківській області затопило вулиці (фото:Facebook/Юрій Боберський)

Також місцеві жителі повідомляють, що річка Черемош через зливи вийшла з берегів. Про це розповів у соцмережі Василь Пилип’юк.

На Прикарпатті вирувала негода

Залиште свій коментар