На півдні України росіяни здаються у полон з технікою

На півдні України росіяни здаються у полон з технікою

Військові у важких боях тиснуть ворога і захоплюють полонених.Окупанти, які потрапили на південь України деморалізовані і налякані, тож здаються у полон з технікою, йдеться в ТСН.

Від піхоти на землі, авіації у небі, гармашів у полях фронт тріщить. Рашисти відступають, а на деяких ділянках здаються у полон, зокрема — нещодавно мобілізовані. «Є перші випадки здачі в полон, почали техніку у них забирати. Якщо чесно, вони дуже деморалізовані — на Снірурівському напрямку офіцери втекли, лишили солдат самих. Не знають, що робити, бо з того боку загряд отряди з чеченців, а перед ними – ми», — каже  генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.


Опинилися в полоні 12 солдат ворога, які видають себе за горлівських і єнакіївських мобілізованих, але серед них є росіяни. Кажуть, їх використали свої як гарматне м’ясо. «11 вересня погрузили на КАМАЗ, сказали, що переїздимо, а вивезли в поле», — розповідає полонений.

Щоденні бої не припиняються ані вдень, а ні вночі. Окупанти розуміють, що їхні плани закріпитися на Херсонщині і частині Миколаївщині провалилися, тому нищать усе на своєму шляху села, зрошувальні системи і ферми.


Залиште свій коментар