На Львівщині вчителька змусила школяра з’їсти папір і погрожувала відрізати палець

На Львівщині вчителька змусила школяра з’їсти папір і погрожувала відрізати палець

У селі Солонка Львівської області вчителька інформатики змусила семикласника з’їсти паперовий літачок і погрожувала відрізати палець через відсутність ручки у дитини.Батьки назвали поведінку педагога із сорокарічним стажем психологічним насильством над дітьми і написали заяву в поліцію, повідомляє «ТСН«.

«Кинули літачок, я підняв його і поклав на парту, вчителька подумала, що це я його кинув і змусила мене його з’їсти. Потім ще побачила, що у мене немає ручки, принесла ніж і сказала, що я кров’ю буду писати, палець виріже», – розповів потерпілий школяр Владислав Виборнов.


Школярі розповіли, що це не перший подібний інцидент. За словами семикласників, жінка раніше їх обзивала і проклинала.

«Вчителька пішла в свою каптерку, повертається з ножем, замахнулася, але палець не травмувала. Вона бувало нас обзивала: там скотина, проклинала нас, але те, що з ножем, це вперше», – розповіла учениця Анна Драпінська.


Про те, що сталося на уроці, дівчинка розповіла мамі, а та написала в шкільному чаті. Вона зазначила, що діти були в шоковому стані.

«Я особисто вважаю, що це психологічне насильство над дітьми. Цей випадок бачили в класі 22 дитини, протягом години я попередила директора. Діти були в шоковому стані, деякі з них напевно від стресу почали сміятися. Коли я запитала, чому ви не брали камери і не записували, то дочка сказала, що вчителька забирає у них на уроці телефони. Тобто не було можливості навіть зробити відео або фото», – розповіла мама школярки Людмила Драпінська.

Після звернення батьків правоохоронці навідалися в школу, говорили з педагогами та батьками потерпілого, потім опитають і дітей.

«Якщо вина вчительки буде доведена, її притягнуть до адміністративної відповідальності. Булінг передбачає штраф від 850 до 1700 гривень або громадські роботи», – повідомив офіцер громади Роман Таратула.

За словами батьків потерпілого хлопчика, інцидент у школі намагалися приховати. Класна керівниця кілька днів не відповідала на телефонні дзвінки. Дирекція теж мовчала до приїзду журналістів.

«Незважаючи на те, що вона досвідчений вчитель, має педагогічне звання, я її не захищаю, але треба розібратися, щоб ухвалити правильне рішення. Правильне рішення – друга догана і звільнення. Здали нерви, напевно», – зазначив директор Солонківської школи Володимир Кот.

Вчителька інформатики Надія Богданівна сказала, що це був такий жарт. У батьків Владислава жінка попросила вибачення і визнала, що вчинила неправильно, але й виправдалася, діти зараз не керовані.

«Я хочу попросити вибачення, шкодую насправді за той інцидент. Нехай мені Бог простить, але це була спланована провокація, клас трішечки такий проблемний», – сказала вчителька інформатики.

Залиште свій коментар