На дорогах б’ють гейзери, авто затопило: міста України «попливли» після дощів. Фото й відео

На дорогах б’ють гейзери, авто затопило: міста України «попливли» після дощів. Фото й відео

У декількох містах України через сильну зливу, яка йде з самого ранку 28 травня, затопило цілі райони. Автомобілі там майже плавають, на дорозі також утворилися гейзери.Місцеві ЗМІ зазначають, що ливнівки не справляються з потоком води. Жителі, публікують у мережі фото й відео потопу (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Рясні дощі, зокрема, були в Одесі, Миколаєві, Дніпрі та Харкові. Так, в Одеській міській раді підкреслили, що за період з 6:00 до 9:00 там випало 18 міліметрів опадів.


«Зараз працівники комунальних підприємств і служб проводять активне очищення зливової каналізації – вона не забита, проте її пропускна здатність не відповідає кількості опадів», – цитує «Думська» пресслужбу мерії.

Зазначається, що затопленими виявилися Приморська, Балківська, Хімічна вулиці. Там, а також у Рибпорту не працюють або працюють у скороченому форматі трамвайні й тролейбусні маршрути.

Між кварталами в цьому районі чистити зливову каналізацію взялися працівники ЖКС, а на дорогах – фахівці КП «Міські дороги». До цих робіт залучено 32 одиниці техніки.

Водночас на дорогах утворилися затори. Найсерйозніші спостерігалися в районі Пересипського мосту та на Об’їзній дорозі в сторону центру Одеси.

Пізніше правоохоронцям навіть довелося перекрити Приморську вулицю в районі Військового спуску. За словами поліцейських, «далі води по пояс».

У Миколаєві через дощ міські магістралі, вулиці й проспекти теж йдуть під воду, передають «НикВести».

Повідомляється, що в Заводському районі підтоплено сквер, у якому недавно постелили нову плитку. Затопило Садову, Громадянську, Малу Морську й Троїцьку, 3-тю Військову, 2-гу Набережну та інші вулиці.

«На останній також селеві потоки зносять із верхніх провулків камені, гілки, сміття і пісок, тому пересуватися нею досить проблематично. На перетині вулиць Громадянської та Скороходова утворилася настільки глибока калюжа, що зупинилися трамваї», – пишуть «Новости N».

Схожа ситуація спостерігається й на дорогах Харкова. Синоптики прогнозують, що грозові дощі в містах триватимуть цілий день.
Залиште свій коментар