На Донбасі загинув воїн ЗСУ, який разом з медикинею рятував поранених під Шумами

На Донбасі загинув воїн ЗСУ, який разом з медикинею рятував поранених під Шумами

Загиблим 3 квітня на Донбасі внаслідок підриву на міні виявився воїн Збройних сил України з Луцька Сергій Сулима. Саме він із медикинею Світланою Земліною 26 березня рятував під обстрілом побратимів, поранених під Шумами.Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Ігор Левенок. Також він опублікував відео із Героєм, де той розповідав про боротьбу за незалежність України (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Прости нас, Сергійку! Прости нас усіх, друже, за те, що не вберегли тебе! Я ніколи не забуду нашої розмови! Ніколи!!! Ти працював водієм швидкої допомоги у Луцьку. Ти виступав на заняттях з патріотизму перед школярами на Донбасі. Ти разом зі Світланою – бойовим медиком – без вагань кинувся рятувати побратимів, яких розстрілювали мокшанські дикуни», – написав кореспондент.


Левенок уточнив, що Сулима боронив Україну від російських окупантів понад чотири роки. Чоловік загинув у тому ж населеному пункті, де рятував своїх друзів наприкінці березня.

Нагадаємо, що командування частини, де ніс службу захисник, подало його до нагородження за цей подвиг, але так і не встигло вручити відзнаку.


Ігор Левенок

 

Залиште свій коментар