На Донбасі в районі Південного загинув український військовий

На Донбасі в районі Південного загинув український військовий
У зоні бойових дій на Донбасі 18 березня поблизу Південного загинув український військовий.

Про це заявили у пресслужбі оперативно-тактичного угруповання «Північ».Бойовики обстріляли там українські позиції з артилерійського озброєння та автоматичної зброї. Унаслідок цього український військовий отримав вогнепальне кульове поранення. Йому надали першу медичну допомогу, але врятувати життя військовослужбовця не вдалося.

Зазначається, що українські військові відкрили вогонь у відповідь.


Про дії бойовиків повідомили представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Ситуація на Донбасі


Нове перемир’я запрацювало з 27 липня 2020 року, і протягом перших місяців на Донбасі справді суттєво зменшилася кількість обстрілів. Натомість зараз спостерігається нове загострення. Дотепер за час «перемир’я» від обстрілів бойовиків загинули 16 військових.

Також військові регулярно підриваються на вибухових пристроях. За даними Міноборони, станом на 2019 рік на підконтрольній Україні території Донбасу було заміновано приблизно 700 тисяч гектарів.

Останнім часом ситуація на Донбасі загострилася, а кількість обстрілів із боку бойовиків збільшилася. Третього березня бойовики так званої «ДНР» заявили, що отримали дозвіл на відкриття вогню на випередження «для придушення вогневих точок противника».

На думку президента Володимира Зеленського, загострення є спробою тиску на українську сторону в переговорах щодо Донбасу.

Залиште свій коментар