На Донбасі 26 квітня російський снайпер вбив українського бійця: ім’я та фото захисника

На Донбасі 26 квітня російський снайпер вбив українського бійця: ім’я та фото захисника

Загинув Іван Ковальовський з Прикарпаття, який боронив країну від самого початку війни на Сході.У понеділок, 26 квітня, на Донбасі від кулі російського снайпера загинув український військовий Іван Ковальовський із села Колінки, що на Прикарпатті.

Про це повідомляє Городенківської міської громади з посиланням на повідомлення голови ГО » Городенківського районного об’єднання учасників АТО». Також інформацію підтвердила кума загиблого Леся Герасимчук.


«Городенківська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті учасника АТО уродженця села Колінки – Ковальовського Івана Івановича «Африка», який загинув 26.04.2021 року від кулі ворожого снайпера», — йдеться в повідомленні.


«Іван Ковальовський був справжнім воїном, взірцем та порадником своїм побратимам, Героєм нашої України. Він пройшов нелегкий шлях від самого початку війни був поранений,після довготривалого лікування та реабілітації він мужньо поспішав до своїх побратимів, бо знаючи, що залишив їх на полі бою. Завжди говорив, що я маю бути там, маю мужньо захищати своїх дітей- Як не Я то хто???», — написала кума загиблого Леся Герасимчук у Facebook-спільноті «Голос підпілля Городенка».

Залиште свій коментар