На березі каналу в Італії знайшли тіло українки: подробиці загадкової трагедії

На березі каналу в Італії знайшли тіло українки: подробиці загадкової трагедії

В Італії в місті Лоді-Веккіо знайшли мертвою 52-річну українку Валентину Король. Вона пішла з дому, а через дві доби її тіло виявили на березі каналу. Рідні та близькі уродженки Буковини називають її смерть дивною, оскільки жінка ніколи не скаржилася на життя, хоча воно в неї було зовсім не легким.Детальніше про трагедію читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Тіло знайшли на березі каналу

Італійська поліція повідомляє, що українка зникла ввечері 9 січня. Вона покинула свій дім і більше не повернулася. Чоловік оголосив її у розшук, у соцмережах почали з’являтися повідомлення про зникнення жінки. Пошукові групи навіть писали, що всім, хто зможе надати хоч якусь інформацію, обіцяють винагороду.


Пошуки українки в Італії

Валентину намагалися шукати в районі каналу, який протікає неподалік від будинку, де вона жила. До пошуків долучилися рятувальники й пожежники, але все було безуспішно.

І тільки в понеділок, 11 січня, місцеві жителі помітили на березі каналу скупчення поліції – тіло жінки знайшли. Місцевий прокурор заявив, що слідів насильницької смерті на тілі українки не виявлено. Поки розглядають дві версії: самогубство або нещасний випадок.


Її чоловік виклав на своїй сторінці фото Валентини й написав, що його дружини більше немає.

Чоловік повідомив, що його дружини більше немає

Хотіла жіночого щастя

Валентина Король сама з Чернівців, але в Італії жила вже кілька років. П’ять років тому вона познайомилася з уродженцем Туреччини, тоді ще 60-річним Мехметом Мермером. І незабаром вийшла за нього заміж.

Знайомі жінки тоді зазначали, що вона погарнішала, а в очах з’явився блиск. Хоча ще до офіційного шлюбу вони жили разом кілька років.

Валентина була щаслива

«Ви знаєте, у неї до 47 років не було ні своєї сім’ї, ні дітей. У неї було дуже складне й важке життя, вона була самотньою. Хоча в неї є рідні сестри, свого часу разом із батьками вони поїхали в Казахстан, а Валя залишилася в Україні. Вони навіть втратили зв’язок одне з одним, але завдяки соцмережам через багато років знайшлися. Я завжди їй радила: їдь до сестер, разом вам буде краще, але вона не хотіла», – розповіла нам її близька подруга.

Кілька років тому Валентина переїхала жити до Італії. Її близька родичка розповіла OBOZREVATEL, що років сім тому вмовила її їхати в цю країну, оскільки в Україні в неї життя не складалося. Там жінка прибирала будинки та квартири італійців і доглядала літніх людей. Звичайна доля української заробітчанки.

З майбутнім чоловіком познайомилася в Італії, фото п'ять років тому

Знайомі кажуть, що ті, у кого вона працювала, любили її за старанність і охайність. І людиною вона була доброю й дуже щирою.

Однак її родичка додає, що Валя після від’їзду перестала виходити на зв’язок. «Я вже через соцмережі її знайшла й запитала, як справи. І тоді вона мені сказала, що вийшла заміж за турка», – каже родичка.

«Я ще дивувалася, що так швидко вона вийшла заміж, усе ж таки й вік. Але вона казала, що хоче просто людського щастя, якого в неї раніше не було», – теж згадує подруга.

Разом Валентина і Мехмет побували на його батьківщині, у Туреччині. Тоді жінка написала одній із подруг про поїздку: «Хоч світ подивлюся».

Фото зроблено п'ять років тому

Як видно з фото на їхніх сторінках у соцмережах, вони побували в родині Мехмета, зустрічалися з його близькими, рідними, старенькою мамою. Разом об’їздили місцеві визначні пам’ятки, фотографувалися з маленькими племінниками.

Зустріч із рідними чоловіка

Втратила роботу через інсульт чоловіка

Усе було добре в сім’ї Валі, начебто вона була щаслива. Але два роки тому в її чоловіка стався параліч, він якось дуже швидко постарів.

«Він узагалі був політичним біженцем із Туреччини. Багато років працював в Італії далекобійникомЙ інсульт його розбив, коли він був у дорозі. Добре, що його колеги помітили це. Вони привезли його Валі напівживого. Вона весь цей час його доглядала, піднімала на ноги», – каже родичка.

Знайомі українки кажуть, що після цього життя Валентини сильно змінилося. По-перше, вона вже не могла працювати. За місцевими законами, близький родич зобов’язаний доглядати свого хворого партнера. Іноді Валентина могла сходити до сусідів на кілька годин, прибрати квартиру й заробити зайву копійчину.

Чоловік Валентини сильно захворів

Але вона майже не знала італійської мови, і це дуже їй заважало. А їй треба було оформити пенсію з догляду чоловіка – усього 500 євро. Багато місяців вона намагалася пробити італійську бюрократичну систему, але їй так це і не вдалося.

А дехто зі знайомих каже, що пара стала сваритися, чоловік надто переймався про гроші. Хоча Валя намагалася нікому не скаржитися, тільки іноді в розмові в неї проскакували визнання про важкий характер чоловіка.

Ніколи ні на що не скаржилася

За словами сестри, 11 січня Валентина Король мала отримати «промесо» – громадянство в Італії. А також найближчим часом їй могли переказати гроші, які належали з догляду чоловіка. Отримала вона їх чи ні – ніхто ще не знає.

«Ми з нею говорили про те, що як тільки вона отримає «промесо», ми займемося купівлею квартири для неї й чоловіка тут, у Чернівцях. Вона збиралася перевезти його сюди на реабілітацію, а заодно зайнятися своїм здоров’ям, тому що давно почувалася погано. Ще в п’ятницю вдень [8 січня] я їй послала SMS, вона відповіла «Ок, потім подивлюся». А вже наступного дня я почала скидати їй фото квартир, але вона не відповідала.

Я не могла зрозуміти, чому. А коли побачила її фото в інтернеті, то подумала, що це невдалий жарт. Досі ми не знаємо, чому вона померла і що сталося. Чоловік плаче, я не розумію, що він каже по-італійськи. Писали, що спочатку сусіди знайшли її сумочку на лавці в парку і принесли її. А потім уже знайшли її тіло в цій канаві. Куди вона пішла? Вона свого собаку залишила вдома, але без нього вона нікуди не ходила. І чоловіка вона не залишала. Це дуже дивно. І жодної депресії в неї ніколи не було. Вона була жінка-свято, ніколи ні на що не скаржилася, завжди усміхалася», – губиться у здогадках її родичка.

У Чернівцях у жінки залишилася приватизована кімната в гуртожитку.

Валентина з чоловіком

Поховають Валентину в Італії. Але поки що триває розслідування і тіло жінки чоловікові не віддають. Вона так і не повернеться до рідних Чернівців навіть після смерті. Що буде з її хворим чоловіком, теж поки невідомо, адже з близьких у цій країні в нього теж була тільки дружина.

Залиште свій коментар