На Балі загинули українські туристи: тіла забрали за протоколами COVID-19

На Балі загинули українські туристи: тіла забрали за протоколами COVID-19

Громадяни України померли на Балі при загадкових обставинах, поліція веде розслідуванняДвоє українців були виявлені мертвими на острові Балі в Індонезії, після чого тіла евакуювали згідно з протоколами COVID-19. Інцидент стався в районі Кедонганан Бадунг 28 квітня ввечері.

Поліція почала розслідування, щоб з’ясувати причину смерті двох українських громадян. Загиблі — чоловік і дружина. Про це передає місцеве видання Coconut.


Згідно з повідомленнями, тіла були обприскані дезінфікуючими засобами, перш ніж вони були доставлені машиною швидкої допомоги до лікарні загального профілю Санглах.

Начальник поліції Денпасара Янсен Авітус Панджайтан заявив, що в якості запобіжного заходу покійні були евакуйовані за протоколами COVID-19.


«Поки ми не знайшли жодних ознак насильства», — сказав він.

Громадяни України проживали у квартирі в цьому районі. До поліції звернулися сусіди пари, які звернули увагу, що вони не виходила з кімнати цілий день. За словами представника влади району Кедонганан Кадека Лаксани, правоохоронці відкрили двері в кімнату і виявили два тіла на підлозі без ознак життя.

У мережі в пабліках українських туристів з Балі назвали ймовірні імена загиблих: Тетяна Мьєнчинська 52 років та Андрій Сусленко 54 років.

Залиште свій коментар