На африканському курорті побили та пограбували українських туристів

На африканському курорті побили та пограбували українських туристів

На африканському курорті Занзібарі (Танзанія) побили та пограбували українських туристів.Про подію в Facebook повідомила подруга постраждалих, журналістка Ірина Поліщук. За її словами, подія трапилася 5 січня.

Як розповіли самі жертви нападу, вони прибули з материкової частини Танзанії на Занзібар. Там їм запропонували таксі до готелю, і вони погодились поїхати.


«Приблизно через пів години шляху водій раптово звертає вліво й зупиняється. До машини підходять кілька хлопців і починають на підвищених тонах розмовляти. Водій зник. Потім грабіжники проникають у машину, погрожують, б’ють, забирають усе цінне й вимагають пін-код із кредитних карток, погрожуючи розправою. Після трьох годин, проведених із грабіжниками, ми залишилися стояти на трасі без телефонів, ноутбуків, із порожньою кредитною карткою і 100 доларами на ночівлю і зворотний шлях додому», – повідомили українці.

Відзначається, що вони звернулися в поліцію і написали заяву, щоб місцева поліція почала розслідування.


«На сьогодні (7 січня – Ред.) вже йде другий день, знайдено машину й водія таксі. Чекаємо якнайшвидшого розв’язання питання, оскільки, крім морального збитку, загальна сума вкраденого майна перевищує 6 тисяч доларів, цінність інформації на ноутбуці й телефонах – ще вища», – зазначено в повідомленні.

Також українці сподіваються на підтримку Міністерства закордонних справ України щодо діалогу з танзанійськими колегами для якнайшвидшого розслідування НП.

На африканському курорті побили та пограбували українських туристів
Залиште свій коментар