Мураєв про прогноз очолення маріонеткового режиму РФ в Україні: «Якесь глупство»

Мураєв про прогноз очолення маріонеткового режиму РФ в Україні: «Якесь глупство»

Британія заявляє, що викрито докази змови щодо встановлення проросійського маріонеткового режиму в Україні на чолі з колишнім народним депутатом України Євгеном Мураєвим. Екснардеп сказав, що це не відповідає дійсності.Джерело: Мураєв в розмові з Українською правдою, Мураєв у Facebook

Дослівно Британське МЗС: «У нас є інформація, яка вказує на те, що російська влада прагне встановити проросійського лідера в Києві, оскільки розглядає питання про вторгнення та окупацію України. Потенційним кандидатом розглядається колишній народний депутат України Євген Мураєв.


Деталі: Колишній народний обранець у відповідь на це запевнив, що йому заборонено в’їзд в Росію і він не підтримує зв’язки з російською стороною.

Пряма мова Мураєва: «Це якась глупість. Мені  вже чотири роки заборонено в’їзд в Росію. Якби у мене були активи в Росії, вони були би замороженими, хоча в мене там ніколи не було нічого. Ви можете подивитися викладену мною програму – у нас з ними різне бачення розвитку країни. Україна має бути сильною і суверенною державною. Тому складно уявити, щоб у мене була якась комунікація з росіянами. Я вважаю, що та інформація, яку ми зараз бачимо — це непрофесіоналізм. Тому я сподіваюся на вибачення».


Більше деталей: Водночас на своїй сторінці у Facebook у неділю Мураєв написав, що час прозахідних та проросійських політиків у нашій країні минув, і «Україні потрібні нові політики», чий підхід базуватиметься виключно на засадах національних інтересів України.

Дослівно Мураєв: «Час прозахідних та проросійських політиків в Україні безповоротно минув. Поразка таких політиків, як Порошенко та Медведчук, тому наочне підтвердження. Їхні дії завдали непоправних втрат для країни і розкололи народ України».

Нагадаємо: На думку Євгена Мураєва, Україна має повернути свій нейтральний позаблоковий статус, «назавжди звільнившись від зовнішнього управління». Він також вважає, що асоціацію з ЄС потрібно переглянути «на користь України або взагалі відмовитися від неї».

Мураєв заявляв, що бойові дії на Сході України нібито є «громадянським конфліктом», бо «Росія допомагає «ДНР» і «ЛНР» грошима, технікою, інструкторами, так само, як США допомагали ВСУ і Нацгвардії». Крім цього, він називав Революцію Гідності «державним переворотом».

Залиште свій коментар