Можна вберегтися тільки одним: київський медик розповіла, як не захворіти COVID-19

Можна вберегтися тільки одним: київський медик розповіла, як не захворіти COVID-19

Головний лікар київської лікарні розповіла, як уберегтися від коронавірусу

Коронавірус в Україні продовжує інфікувати людей. Головним питанням залишається, як же вберегтися від інфекції і зберегти здоров’я від наслідків. Головний лікар Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан розповіла, що потрібно зробити, щоб убезпечити себе і близьких від COVID-19.


«Люди можуть вберегти себе і своїх близьких тільки одним – тим, про що ми весь час говоримо. Маски в громадських місцях тощо, а також превентивна медицина, яку ніхто не відміняв. Це прогулянки на свіжому повітрі, це повноцінне харчування, повноцінний сон», — розповіла медик «Обозревателю».

Читайте також:   Коронавірус в Україні перейшов межу в 557 тисяч: статистика МОЗ на 17 листопада


Лікар ще раз нагадала, як важливо зміцнювати імунітет. Можна вживати вітамін С, Омега, цинк, вітамін D для того, щоб організм при зустрічі з хворобою з нею впорався і все пройшло в легкій формі.

Тетяна Мостепан звернулася до українців з проханням не займатися самолікуванням, а якщо потрібно — звертатися до лікарів за допомогою.


«Тому що кожна таблетка, кожен препарат має як показання, так і протипоказання, і для кожного вони індивідуальні», — зазначила головний лікар.

Читайте також:   Коронавірусом в Україні вперше заразилися майже 10 тисяч за добу: статистика МОЗ на 5 листопада

Медик ще раз нагадала, що люди повинні берегти себе і близьких і намагатися не потрапити в лікарню, бо в столиці зараз заповненість ліжок 95%. Мостепан повідомила, що зараз у лікарні колосальна виписка. Як тільки стан пацієнта стабілізується відразу виписують.

Залиште свій коментар