МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні

МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні

Послаблення карантину відбуватиметься у 5 етапів

Міністерство охорони здоров’я опублікувало 5 етапів послаблення карантину в Україні. Послаблення обмежень почнуться вже з 22 травня.


Про це повідомляє верифікований МОЗом Telegram-канал «Коронавірус інфо».

Так, перший етап послаблення адаптивного карантину почнеться вже 22 травня: дозволять роботу громадського транспорту та внутрішніх обласних залізничних перевезень, проведення релігійних (1 особа на 10 кв. метрів) та спортивних (до 50 осіб без глядачів) заходів, а також роботу готелів, але з обмеженнями.

Читайте також:   “Але ж с*ка за пенсією прийде”: фото прапора України в Донецьку обурило соцмережі, в нього загортали сміття


На другому етапі, який розпочнеться 25 травня уряд дозволить відновити роботу метрополітенів, але за умови використання масок та респіраторів. Також планується відкрити дитячі садки.


Третій етап послаблення почнеться в країні з 1 червня. На третьому етапі буде відновлена робота фітнес-центрів та закладів освіти, але за умови занять у групах до 10 осіб. Також дозволять міжобласні залізничні перевезення.

З 10 червня в рамках четвертого етапу послаблення планується дозволити роботу кафе та ресторанів у приміщеннях, роботу закладів культури та повноцінну роботу готелів і хостелів.

Читайте також:   У Тернополі нетвереза вчителька побила школяра: била головою об стіну

П’ятий етап послаблення адаптивного карантину включає лише відновлення авіаперельотів. Цей етап послаблення почнеться 15 червня.

МОЗ опублікував етапи послаблення карантину в Україні

Залиште свій коментар