«Морги переповнені всі – Воронеж, Бєлгород, Пітер»: у мережу потрапила розмова про втрати окупантів в Україні. Аудіо

«Морги переповнені всі – Воронеж, Бєлгород, Пітер»: у мережу потрапила розмова про втрати окупантів в Україні. Аудіо

Російський окупант, який незаконно перебуває в Харківській області, поскаржився, що Збройні сили України мають потужнішу зброю і війська РФ зазнають серйозних втрат.Аудіоперехоплення розмови, яку вдалося отримати українським розвідникам, опублікував у понеділок, 13 червня, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко (щоб прослухати, доскрольте новину до кінця).

Так, у телефонній розмові батько сказав окупанту, що «вони не німці, а такі, як ми».


«Так, тільки зброя у них потужніша. У них дрони літають: вони бачать людей, самі наводяться і вибухають. Роздовбали. Ти знаєш, вже стільки людей поклали! Морги переповнені всі. Воронеж, Бєлгород, Пітер«, – скаржиться окупант у відповідь.

Окупант скаржиться на потужну зброю ЗСУ.

Чоловіки на записі повторюють наративи російської пропаганди про «нацистів», «Азов» і «Правий сектор», якими «особисто керує Зеленський».


При цьому в розповіді окупанта відчувається страх: «Там, крім «Азова», у них батальйонів ще море, купа».

При цьому, за словами окупанта, воювати йому не дуже подобається, адже після зіткнень з українськими захисниками виживають небагато хто: «Дивне відрядження, командування на нас забило. Просто ми самі по собі. Ставляться як до свиней. Нас залишилося від роти, дай Боже, взвод. Нас повний штат 109″.

Залиште свій коментар