Мої слова потрапили туди, куди треба, – Фокін про реакцію на його заяви щодо Донбасу

Мої слова потрапили туди, куди треба, – Фокін про реакцію на його заяви щодо Донбасу

Перший заступник керівника української делегації в ТКГ Вітольд Фокін відповів на критику його заяв щодо Донбасу, зокрема, – про амністію бойовиків. Фокін зазначив, що його мета – принести в Україну мир.Нам треба принести мир, – Фокін

Загалом політик задоволений реакцією на свої слова. Про це Фокін повідомив в коментарі «5 каналу».

Якщо прихильники війни бісяться, значить, мої слова потрапили туди, куди треба. Нам треба принести в Україну мир, що ми й збираємося робити. Я маю на увазі, ми з Леонідом Макаровичем Кравчуком,
– сказав Фокін.


Сам експрем’єр-міністр України зазначив, що начебто просто цитував «положення з мінських домовленостей» і що в владних структурах є «заслані козачки».

Що відомо про скандальну заяву Фокіна

  • Перший заступник керівника української делегації в інтерв’ю одному з видань зазначив, що щоб зупинити війну на Донбасі слід оголосити загальну амністію, провести вибори та вирішити питання з особливим статусом.
  • В Офісі Президента відреагували на ідею заступника глави української делегації в ТКГ: керівник ОП Андрій Єрмак підкреслив, що окремі коментарі Фокіна не показують офіційної позиції України.
  • Також ідею Фокіна розкритикували спікер Верховної Ради Дмитро Разумков та глава МВС Арсен Аваков. Очільник МВС наголосив, що слова заступника Кравчука не відповідають національним інтересам.

 


Залиште свій коментар