“Ми зі зброєю в руках підемо до Києва: “Військовий ЗСУ записав Зеленському відео-ультиматум і заявив, що готовий йти на Київ

“Ми зі зброєю в руках підемо до Києва: “Військовий ЗСУ записав Зеленському відео-ультиматум і заявив, що готовий йти на Київ

Чинний український військовослужбовець вимагав не допускати терористів формування “ДНР” до позицій ВСУ в Шумах, в іншому випадку він готовий взяти в руки зброю і піти в Київ.У Мережі оприлюднено  відео  звернення військовослужбовця з позивним “Ельф Лісовий” до президента  Володимиру Зеленському . “Попереджаю пана Зеленського і всю його контору. Якщо ви допустите проникнення, прохід і будь-яке інше поява сил противника на позиціях біля села Шумське або Шуми 35-ї окремої бригади морської піхоти, буду вважати це актом державної зради.

Залишу за собою право взяти в руки зброю і піти в Київ. За справедливості, яка буде виглядати в знищенні Вас як державної зрадницької влади “, – сказав військовий, закликавши побратимів записувати свої звернення до центральної влади.


Вiдeо зi cтоpiнки Михaйлa Зaболотного

Тим часом 503-й окремий батальйон морської піхоти  поширив звернення , де заявив про готовність у будь-який момент відповісти на загрози агресора.


“За рішенням командування Об’єднаних сил ми за першим наказом готові вступити в бій з противником і розбити його”, – попередили бійці. Як повідомлялося раніше, 9 вересня під час ТКГ Україна дала згоду на інспекцію позицій ВСУ в районі Шумов, так як окупанти “ДНР” систематично звинувачували українських військовослужбовців в порушенні.

10 вересня запланований захід було зірвано. За  даними Офісу президента ,  окупанти  вирішили влаштувати піар на темі “провокацій ВСУ”, але, отримавши дзеркальний запит на перевірку їх позицій, спасували.

Глава української делегації в ТКГ  Леонід Кравчук розповів , як саме російські найманці зірвали домовленості.

Залиште свій коментар