«Ми просто напали на Україну, нас тут ненавидять»: у мережі показали листування окупанта. Відео

«Ми просто напали на Україну, нас тут ненавидять»: у мережі показали листування окупанта. Відео

До мережі потрапило ще одне листування російського військового, який вторгся в Україну. Солдат зізнавався другові, що вони вбивають мирне населення, а сам він не розуміє, навіщо армія Кремля увійшла на українські території.Українці, в руки яких потрапив мобільний телефон супротивника, зняли історію інтернет-листування на відео. YouTube-канал видання OBOZREVATEL поділився цим роликом (щоб подивитися, доскрольте сторінку до кінця).

Друг солдата спитав, чи все в нього «ок». Той відповів: «Та якби! Більше з мирним населенням воюємо. Нам тут взагалі не раді. Я перестав розуміти, навіщо ми прийшли сюди».


Він також розповів про величезні втрати російської армії. Як написав окупант, у них «дуже багато 200-х» – більше 7 тисяч.

«Я не знаю, як мені повернутися. Виходить, ми просто напали на Україну«, – усвідомив учасник війни проти мирної країни.


Російський військовий також зізнався співрозмовнику: він не впевнений, що «взагалі повернеться» додому. «З більшістю зв’язок зник», – написав він.

Листування російського солдата, який пішов на війну з Україною

Друг окупанта відповів, що «все буде добре». Проте росіянин не погодився з цим.

«Та що доброго в тому, що ми вбиваємо мирне населення? Грабуємо магазини, щоб їсти було що? Нас тут ненавидять усі та проклинають«, – заявив солдат країни-агресора.

Фотографії на мобільному телефоні окупанта

Додамо, що на цьому телефоні також знайшлося багато фотографій військового та його товаришів по службі.

Залиште свій коментар