“Ми бідна країна і не можемо забезпечити європейські пенсії”: “слуга народу” про бюджет

“Ми бідна країна і не можемо забезпечити європейські пенсії”: “слуга народу” про бюджет

Прийнятий сьогодні у другому читанні та в цілому проект Державного бюджету на 2021 рік є реальним, хоча і викликає питання.

Про це на брифінгу у вівторок розповів голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев, передає УНН.
“Ми сьогодні прийняли бюджет. Для багатьох це було складним рішенням, запитання, які ми обговорювали – залишились. Але ми прийняли цей бюджет для країни, попри ті запитання, попри ті проблемні питання, які є в проекті бюджету, зважаючи на те, що він є реальним… Ми з вами розуміємо, що ми – бідна країна. Ми розуміємо, що 30 років цю країну доводили до того стану, в якому вона є. Ми розуміємо, що не можемо забезпечити заробітні плати вчителям, медикам, не можемо забезпечити пенсії на рівні європейських. Мине можемо забезпечити у країні, в якій половина економіки, а можливо і більше, перебуває в тіні”, – сказав Гетманцев.

Читайте також:   Зеленський сказав, про що готовий говорити на зустрічі з Путіним

Він закликав “змиритись з тим, що цей бюджет є реальним, на жаль”.

“Прийнявши цей реальний, хоча і з питаннями, бюджет, ми можемо з вами відштовхнутись від нього, використовуючи ресурси, які в ньому закріплені, розпочати сталий розвиток нашої держави”, – додав нардеп.


Залиште свій коментар