Мешканці «ЛНР», яких хотіли мобілізувати окупанти, звернулися по допомогу до українського військового

Мешканці «ЛНР», яких хотіли мобілізувати окупанти, звернулися по допомогу до українського військового

Двоє примусово «мобілізованих» Росією для війни проти України жителів Луганська звернулися по допомогу до українського військового. Наразі їх вдалося витягти з окупованих РФ територій та відвезти у безпечне місце.Замість того щоб гинути за амбіції президента РФ Володимира Путіна, ці люди житимуть мирним життям далеко від лінії фронту. Про це повідомляє Telegram-канал InformNapalm.

Наприкінці липня блогер та активіст з Донецька Віталій Овчаренко, який нині захищає Україну у лавах Збройних сил, записав відеозвернення до земляків з Донбасу. Він закликав тих жителів Луганщини та Донеччини, які не бажають гинути у безглуздій війні, розв’язаній Росією на українській землі, врятуватися від смерті та насильницької «мобілізації».


Овчаренко порадив написати йому у Facebook або Twitter. «І ми придумаємо, як вас витягти», – пообіцяв тоді Овчаренко.

 


 

І двоє жителів Луганська, яких силоміць «мобілізували», йому повірили і  написали. І не помилились.

«У нас є хороші новини. Відеозвернення, яке  було опубліковане Віталієм Овчаренком, принесло перший позитивний результат. У ході ретельно спланованої спільної операції учасники міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm спільно з бійцями ССО України зустріли та доставили в безпечне місце двох громадян України, які підпали під примусову мобілізацію в «лнр», але прийняли правильне рішення «не бути гарматним м’ясом» для росіян і вийшли на зв’язок з Віталієм», – повідомили в InformNapalm.

І хоча перші секунди зустрічі, враховуючи ситуацію, були не надто приємними – наразі обом луганцям нічого не загрожує.

Переконавшись, що перед ними не диверсанти, а люди, що дійсно хочуть врятуватися, бійці ССО відвезли "мобілізованих" з Луганщини у безпечне місце

«Віталій узгодив з ними час і місце «зустрічі», колишні «мобіки» були евакуйовані в безпечне місце. За домовленістю, вони не будуть брати участь у бойових діях, їм наданий притулок та можливість повернутись до мирного життя далеко від лінії фронту», – зазначили в InformNapalm і анонсували інтерв’ю з врятованими жителями ОРДЛО.

 

 

Залиште свій коментар