Медик озвучив прогноз по COVID-19 на зиму в Україні: морози вплинуть

Медик озвучив прогноз по COVID-19 на зиму в Україні: морози вплинуть

Ізраїльський лікар озвучив свій прогноз по коронавірусу в УкраїніКоронавірус в Україні з настанням зимових холодів буде тільки агресивніше. В цьому впевнений ізраїльський лікар-анестезіолог Борис Бриль. За його словами, на процес інфікування має впливати стан людей і загальний стан захворюваності в момент морозів.

Лікар розповів «Обозревателю», що в сезон холодів можна одночасно захворіти на грип і коронавірус, а це може збільшити летальний результат при ускладненнях у 6 разів.


«Тому ми можемо лише прогнозувати, як поведуть себе люди», — сказав Бриль.

Медик зазначив, що коли був в Україні, зауважив, що люди абсолютно не дотримуються соціальної дистанції і багато хто не надягає маски.


«Я, звичайно, вибачаюсь, але як в Україні не прогнозувати зростання, якщо у вас люди ходять, куди хочуть, і немає ніякої дистанції між людьми? Тут питання не в тому, як вірус мутує, а в тому, як люди мутують у своїй свідомості, щоб усвідомити щось», — підкреслив Бриль.

Лікар ще раз нагадав про відповідальність перед іншими людьми.

«Спілкуючись зі своїми друзями, я кажу: це ж ви вбиваєте людей — ти вб’єш чужу матір і батька, так само як і своїх. Ручаюсь, що не любиш ти нікого! Ти любиш себе і свою демагогію, тому що замість того, щоб міркувати про те, що корисно чи не корисно, про те, що інші не носять, ти не надів маску», — заявив лікар.

Залиште свій коментар