Мати дитини Олега Сенцова розкрила гірку правду про їхні стосунки

Мати дитини Олега Сенцова розкрила гірку правду про їхні стосунки

Мати третьої дитини Олега Сенцова розповіла, які насправді у неї стосунки з режисером і колишнім в’язнем Кремля. Журналістка і активістка Юлія Бабич, яка раніше старалася не афішувати стосунки, висловилася після того, як Сенцов назвав їхні стосунки «невдалими».Про це дівчина розповіла на своїй сторінці у Facebook.

За словами Юлії, вона довгий час мовчала про особисте, аби оберігати репутацію батька її дитини. Однак не витримала, коли Олег перший почав висловлюватися. Режисер назвав стосунки з матір’ю Емми (так назвали дівчинку, що народилася напередодні Нового року), «невдалими і нетривалими».


«Я не полюбляю говорити про моє особисте життя, тому що це моє особисте життя, але деякі факти потребують роз’яснень, щоб не відбувалось непорозумінь. В минулому році в мене народилась донька Емма. З її мамою в мене були невдалі і тому нетривалі стосунки. Звістка про появу майбутньої дитини з’явилась, коли вони вже закінчились. Але діти ні в чому не винні, їх треба любити завжди, навіть якщо батьки не живуть разом», — написав Сенцов.

Мати дитини Олега Сенцова розкрила гірку правду про їхні стосунки


Олег Сенцов з дочкою Еммою (фото: facebook.com/oleg.sentsov)

Юлія Бабич розповіла, що на сторінці батька її дитини вона заблокована, у Сенцова тепер є інша жінка, а в житті Емми він участі майже не бере — бачив кілька разів за 3,5 місяці. Щоправда справно надсилає фінансову допомогу першого числа кожного місяця. А от гроші на ведення вагітності Олег Сенцов давати відмовився.

«Я не знаю, чи є в Емми тато. Він досі називає стосунки, від яких народилась дитина, помилкою. Його не було всю вагітність. Він відмовився допомогти фінансово з обліком вагітності. (З грошима допомогла людина, проти якої він так завзято публічно виступає). Він з’явився перед пологами, на які не встиг, бо в нього були «важливі зустрічі». Побув хвилин 10″, — пише Юлія.

І хоча Олег визнав доньку, давши їй прізвище і по-батькові, вже за два тижні після народження дитини зник з життя Емми і її матері, причому з іншою жінкою. Тоді Юлії знадобилася термінова операція, після чого вона вже не змогла повернутися до грудного вигодовування.

Мати дитини Олега Сенцова розкрила гірку правду про їхні стосунки

Фото: Юлія Бабич з донькою Еммою (facebook.com/my.life.is.full.of.colors)

«На перший новий рік доньки (їй було 2 тижні) він поїхав з жінкою, з якою почав зустрічатись одразу, як дізнався про вагітність, пити просеко в Одесу… і загубився на кілька тижнів. Саме через його відсутність Емма була позбавлена грудного вигодовування (мені не було з ким її залишити і ми втратили дорогоцінний час: операція)», — додає Юлія.

Попри те, що сталося між Олегом і Юлією, мати Емми хоче, аби тато був у її житті, проте поки не бачить взаємного бажання. А коли вона написала, що Емма захворіла, взагалі була заблокована у Facebook.

«За всі 3,5 місяці життя Емми він бачив доньку кілька разів. Останній раз 3 березня. Коли я написала, що його доньці погано, він заблокував мене у фейсбуці, можливо, щоб я не засмучувалась, коли я читаю його такі правильні пости про те, що немає нічого важливіше за здоров’я дитини… Але чомусь не своєї дитини, — пише Юлія і додає. — Кожного 1 числа він надсилає Еммі фінансову допомогу. Це його обов’язок. Але все одно вдячні, що не доводиться нагадувати».

Залиште свій коментар