Маски для своєї дитини треба купувати батькам, – чиновник МОН

Маски для своєї дитини треба купувати батькам, – чиновник МОН

Заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук заявив, що батьки мають самі купити дітям маски до школи, як і інше шкільне обладнання.Про це під час онлайн-конференції «Від викликів до можливостей», передає пресслужба МОН.

Гарбарук вважає, що захисні маски входять до переліку того, що батьки мають купити для своєї дитини до школи, як зошити, олівці, фарби тощо.


А якщо у батьків немає змоги купити маски, то їх можна пошити з марлі. «Ми з донькою так і зробили, просто заради цікавості, розмальовували посмішками, тому це запам’ятається школяреві як приємне проведення часу», – додав він.

Водночас, за словами Гарбарука, забезпечувати школи усім необхідним мають органи місцевої влади, а не батьки. «Ніхто не має права вимагати додаткових платежів. Якщо вчитель наполягає здавати кошти, треба звертатися до директора школи», – підсумував чиновник.


До слова, у МОН раніше наголошували, що забепечити школи масками та антисептиками має засновник школи – міські або районні ради.

Правила роботи працівників освітніх закладів на період карантину інфографіка 24 канал

Правила роботи працівників освітніх закладів на період карантину / Інфографіка 24 каналу

Щодо святкування першого вересня Гарбарук запевнив, що школам варто утриматися від загальних масових акцій, щоб не наражати дітей на небезпеку.

«Що ж до 1 вересня, не варто проводити лінійок, збирати в одному місці багато людей. Краще привітати дитину вдома та на першому уроці. Вчителі поговорять з учнями про нові умови перебування у школі, про безпеку. Головне нині — подбати про здоров’я», – наголосив він.

 

Залиште свій коментар