Маски для своєї дитини треба купувати батькам, – чиновник МОН

Маски для своєї дитини треба купувати батькам, – чиновник МОН

Заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук заявив, що батьки мають самі купити дітям маски до школи, як і інше шкільне обладнання.

Про це під час онлайн-конференції «Від викликів до можливостей», передає пресслужба МОН.Гарбарук вважає, що захисні маски входять до переліку того, що батьки мають купити для своєї дитини до школи, як зошити, олівці, фарби тощо.

А якщо у батьків немає змоги купити маски, то їх можна пошити з марлі. «Ми з донькою так і зробили, просто заради цікавості, розмальовували посмішками, тому це запам’ятається школяреві як приємне проведення часу», – додав він.

Читайте також:   Преимущество парфюма из Востока

Водночас, за словами Гарбарука, забезпечувати школи усім необхідним мають органи місцевої влади, а не батьки. «Ніхто не має права вимагати додаткових платежів. Якщо вчитель наполягає здавати кошти, треба звертатися до директора школи», – підсумував чиновник.

До слова, у МОН раніше наголошували, що забепечити школи масками та антисептиками має засновник школи – міські або районні ради.

Правила роботи працівників освітніх закладів на період карантину інфографіка 24 канал

Правила роботи працівників освітніх закладів на період карантину / Інфографіка 24 каналу

Щодо святкування першого вересня Гарбарук запевнив, що школам варто утриматися від загальних масових акцій, щоб не наражати дітей на небезпеку.

Читайте також:   "Ось такі у нас герої": хірург з Вінниці врятував понад 1500 бійців в зоні АТО

«Що ж до 1 вересня, не варто проводити лінійок, збирати в одному місці багато людей. Краще привітати дитину вдома та на першому уроці. Вчителі поговорять з учнями про нові умови перебування у школі, про безпеку. Головне нині — подбати про здоров’я», – наголосив він.

 

Залиште свій коментар