Лукашенко: Я знаю хто здав Крим Росії, те, що я Вам зараз скажу багатьом не сподобаєтсья..

Лукашенко: Я знаю хто здав Крим Росії, те, що я Вам зараз скажу багатьом не сподобаєтсья..

В інтерв’ю відомому українському журналістові Дмитру Гордону президент Білорусі Олександр Лукашенко, обговорюючи тему окупованого Криму, заявив, що українська влада “безладно ставилися до території”, в той час як необхідно було зайняти жорстку позицію.“Я міг це уявити. Ви просто безладно ставилися до території, –  сказав Лукашенко в інтерв’ю Гордону.  – Якби у мене клаптик землі … там полягло б уже тисячі чоловік. Там же твоя земля, твої люди, а ви не воювали.

Я знаю, що Крим могли здати тільки керівництво країни, –  сказав президент Білорусі. –  Ти знав, що відбувається навколо, ти повинен був привести все військові сили по всій країні в стан готовності. Пістолетів, автоматів не було? Звідки ви знаєте, що там російські були? (Турчинов. –  Ред.) Ж нічого не зробив. Ти країною керуєш, ти повинен був обороняти.


Дурниця все, що в російських стріляти, якби зайняли жорстку позицію, стріляти б не довелося.

Ніколи б росіяни не почали в Криму стріляти. Вони висадилися і пішли до перешийку під ваші оплески. Хіба так захищають свою землю “.


Нагадаємо, президент Білорусі зустрівся з Дмитром Гордоном 5 серпня, спілкування журналіста і політика тривало більше 2 годин. Фокус зібрав АГАЛЬНІ тези  інтерв’ю Лукашенко  в одній публікації.

Джерело: focus.ua

Залиште свій коментар